Oferta

– KUCHNIE NA WYMIAR

W naszej ofercie znajdziecie między innymi meble niemieckiej firmy BAUFORMAT I BURGER, która to nieprzerwanie od 1917 roku produkuje i aranżuje kuchnie na wymiar. Stuletnie doświadczenie w tworzeniu mebli, dążenie do doskonałości oraz ciągły rozwój sprawiają że ich meble to produkty o najwyższej jakości potwierdzone certyfikatem GS, a 5-letnia pisemna gwarancja jest odzwierciedleniem zaufania producenta w swoje solidne wykończenie.

Najbliżsi naszemu sercu są oczywiście POLSCY STOLARZE, których cenimy za rzetelność, precyzję i terminowość oraz za to że potrafią zrealizować nasze i Wasze najbardziej oryginalne pomysły. Jeżeli doceniasz rękodzieło i pracę rzemieślniczą oraz produkty wykonane w Polsce to gwarantujemy spełnienie Twoich marzeń o wyjątkowej kuchni!

– ZABUDOWY MEBLOWE NA WYMIAR w tym szafy, garderoby, zabudowy wnęk oraz wszystkie pozostałe meble typu szafki łazienkowe, szafki RTV, komody, łóżka, stoły.

– SPRZĘT AGD I ARMATURA na konkurencyjnych warunkach jest uzupełnieniem naszej kompleksowej oferty. Bezpośrednio współpracujemy z wieloma markami. Na ekspozycjach w salonie prezentujemy sprzęt naszego partnera Siemens oraz okapy firmy Falmec, na które otrzymasz u nas nieodpłatną wydłużoną 5-letnią gwarancję.